نظر سنجی
نظر شما در رابطه با سایت سازمان میراث فرهنگی استان قزوین چیست؟
عالی
خوب
متوسط


پنجشنبه 10 فروردين 1396
نوروز متفاوت قزوین ؛
اجرای آیین کهن شبیه خوانی شاد در دولتخانه صفوی قزوین
به دنبال اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی و هنری در نوروز متفاوت 96 ، نمایش"شبیه خوانی شاد شصت بستن دیو " و شبیه خوانی " حضرت سلیمان "با هنرمندی هنرمندان هنرهای سنتی – نمایشی در مجموعه دولتخانه صفوی و کاخ موزه چهلستون قزوین اجرا گردید .
پنجشنبه 10 فروردين 1396
تا پایان روز نهم فروردین
رشد 21 درصدی بازدید مسافران بهاری از جاذبه های گردشگری قزوین تا روز نهم فروردین
مدیرکل میراث‌فرهنگی‌، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین از بازدید بیش از یک میلیون و سیصد هزار گردشگر از اماکن تاریخی و جاذبه‌های گردشگری قزوین تا نهم فروردین 96 و  رشد  21 درصدی آمار بازدید در مدت مشابه نسبت به سال گذشته در این استان خبر داد.
پنجشنبه 10 فروردين 1396
نوروز متفاوت قزوین ؛
اجرای موسیقی چهل سرنا در دولتخانه صفوی و کاخ موزه چهلستون قزوین
به منظور ایجاد لحظاتی شاد و خاطره انگیز برای گردشگران در نوروز متفاوت 96 ، موسیقی "چهل سرنا" توسط نوازندگان محلی در دولتخانه صفوی و کاخ موزه چهلستون قزوین به اجرا درآمد .
پنجشنبه 10 فروردين 1396
نوروز متفاوت قزوین
برگزاری آیین کهن سمنو پزان در دولتخانه صفوی قزوین
به منظور فراهم آوردن نوروزی متفاوت و آشنایی میهمانان نوروزی با آداب و رسوم و آیین های سنتی قزوین در ایام نوروز ، آیین کهن سمنوپزان با حضور مردم و گردشگران در دولتخانه صفوی قزوین برگزار گردید .
يكشنبه 6 فروردين 1396
نوروز متفاوت قزوین
اجرای زنده موسیقی سنتی در مجموعه دولتخانه صفوی قزوین
به منظور فراهم آوردن لحظاتی شاد برای گردشگران نوروزی در نوروز متفاوت 96 ، موسیقی سنتی ایرانی توسط گروه نفیر به سرپرستی حسام رضایی و گروه بیداد به سرپرستی جواد غلامی در ایام نوروز و در دو نوبت صبح و عصر به صورت زنده برای میهمانان بهاری مجموعه تاریخی دولتخانه صفوی قزوین اجرا می‌گردد .  
يكشنبه 6 فروردين 1396
افزایش میزان اقامت در قزوین؛
رشد 10 درصدی اقامت مسافران در مراکز اقامتی استان قزوین تا پایان پنجم فروردین
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین از افزایش 10 درصدی اقامت مسافران و گردشگران نوروزی در مراکز اقامتی این استان از آغاز تعطیلات نوروز تا روز پنجم فروردین خبر داد .
يكشنبه 6 فروردين 1396
نوروز متفاوت قزوین؛
اجرای آیین کهن شاهنامه خوانی و نقالی در دولتخانه صفوی قزوین
با توجه به شعار نوروز متفاوت برای مردم و گردشگران در سال 96، آیین کهن نقالی و روایتگری شاهنامه توسط شاهنامه خوان ممتاز کشور استاد مجتبی حسن بیگی در دولتخانه صفوی قزوین برگزار می شود
شنبه 5 فروردين 1396
نوروز متفاوت قزوین؛
برگزاری تورهای یک روزه قزوین گردی در ایام نوروز
به منظور معرفی جاذبه‌های تاریخی و گردشگری قزوین ، موزه ای به وسعت یک استان ،به گردشگران در ایام نوروز 96تورهای یک روزه قزوین‌گردی با حضور مسافران در این شهر برگزار می‌شود.
شنبه 5 فروردين 1396
نوروز متفاوت قزوین ؛
اجرای برنامه کارگاه گردی صنایع دستی در بناهای تاریخی قزوین
به منظور آشنایی  مردم و گردشگران نوروزی با روند تولید آثار و محصولات صنایع دستی ، برنامه کارگاه گردی صنایع دستی ویژه نوروز متفاوت 96 در بناهای تاریخی قزوین برگزار می شود.
جمعه 4 فروردين 1396
همزمان با چهارمین روز از نوروز 95
رونمایی از سایت جامع پژوهشی و خبری انجمن فرهنگی – تاریخی عالی قاپو
همزمان با چهارمین روز از نوروز 96 ، سایت جامع پژوهشی و خبری انجمن فرهنگی – تاریخی عالی قاپو با حضور  دکتر بیدخام مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و محمد علی حضرتی مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان قزوین و انجمن های مردم نهاد در خانه تاریخی زعیم ( خانه تشکل های غیر دولتی استان قزوین ) رونمایی شد .

 
Copyright © 2017 qchto.ir - All rights reserved
E-mail : info@qchto.ir - Power by Ghasedak ICT